Vestavěné skříně Beitel Jiří
MENU

Vestavěné skříně

Skříně ve firmě Jiří Beitel vám vyrobíme přesně na míru k maximální spokojenosti. To je naše základní firemní myšlenka. Podle vašeho přání do nich instalujeme posuvné, lámací nebo klasické otevírací dveře. Jejich další výzdoba závisí pouze na vaší fantazii a vkusu. Zaměřujeme se i na další nábytek na míru, a to do kanceláří i domácností - od menších kousků, jako jsou police nebo noční stolky až po sklápěcí postele a kuchyňské linky.

Vestavěné skříně Ostrava je firma s tradicí a komplexním servisem

Firmu jsme založili v roce 1990 a dnes v ní pracuje 12 lidí. Na zakázky na míru osobně dohlíží majitelé firmy. Jejich velkou předností je komplexní servis, díky kterému se u nás nemusíte o nic starat. Vyměříme vám vaše prostory, do kterých chcete instalovat nový nábytek na míru, smontujeme předem připravené části nábytku, demontujeme a odvezeme starý nábytek a odstraníme nepořádek po montáži. Při dodávkách kuchyňských linek zajistíme vlastními silami i instalatérské a elektrikářské práce. Součástí balíčku našich služeb jsou i malířské práce a pokládání plovoucích podlah.

Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň

Nábytek vyrábíme z imitací dřeva. Nabídka zahrnuje běžné i exotické druhy dřev. Vybírat můžete z 60-ti odstínů lamina a 15 druhů přírodních materiálů, jako jsou bambus, ratan nebo loom. Umíme vyhovět i zákazníkům, kteří přicházejí s originálními nápady vyžadujícími náročnou realizaci. Tyto zakázky jsou pro nás výzvou a zároveň potvrzením našich schopností odvést dokonalou práci.

3 500 vestavěných skříní a dalšího nábytku za dobu existence firmy je potvrzením našich zkušeností a příslibem, že i další zakázky splní očekávání zákazníků.

Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň - otevřená Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň

Pevné ceny a dodržování termínů

V případě vašeho zájmu o naše služby vám rádi poradíme a zdarma zpracujeme projekt. Cena, kterou vám sdělí technik při sepisování smlouvy, je konečná a neměnná. Při podpisu smlouvy uhradíte jen 50% zálohy. Dodržování dohodnutých termínů považujeme za samozřejmost.

Expozice nábytku a vestavěných skříní

Stálou výstavu našich výrobků najdete v obchodních prostorech na Partyzánském náměstí 2, v centru Ostravy blízko Hornické polikliniky a Krajské hygieny. Expozici si můžete prohlédnout za asistence našich odborníků všech 10 systémů posuvných dveří Colibri i s jejich doplňky.

Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň

Na systém posuvných dveří COLIBRI - záruka 10 let

Řadíme se mezi přední výrobce a prodejce systémů posuvných dveří – COLIBRI. Na osvědčené systémy dáváme 10 let záruku a plný pozáruční servis.

Výhody vestavěných skříní

Díky vestavěným skříním získáte v porovnání s běžnými skříněmi až o polovinu více úložného prostoru. Vytváříme je z kvalitních materiálů i systémů v souladu s trendy moderního designu. Jsou žádané především z důvodu maximálního využití všech volných a jinak těžko dostupných míst u stropů a zkosených stěn. Odpovídají představě o dokonalém uspořádání užitné plochy v interiéru.

Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň - vnitřní vybavení Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň - vnitřní vybavení Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň - vnitřní vybavení Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň - vnitřní vybavení Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná skříň

Kontakt

Adresa

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Údolní 29

725 29 Ostrava Petřkovice

Prodejna - Expozice

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Partyzánské nám. 3

702 00 Ostrava 2

Kontaktujte nás

Provozní doba:

ZAVŘENO

Provozovna je v rekonstrukci, nutné návštěvy jen po předchozí domluvě.

Technik:

777 218 444

Obchod:

777 218 445


IČ:

49579304

DIČ:

CZ7508145513

Prodejna Beitel Jiří