Vestavěné skříně Beitel Jiří
MENU

Colibri

Originální systém COLIBRI

Skříně vyrábíme v systému COLIBRI. Posuvné dveře na dvoukolejkách se stropem jezdí tiše, jsou snadno ovladatelné a opatřené kartáčkem, aby do skříní nevnikal prach. Posuvné a lámací dveře šetří místo. Skříně tak mohou stát i v úzkých místnostech, především v chodbách a předsíních, koupelnách nebo šatnách.

Využíváme hliníkové profily v odstínech: stříbro a šampáňo. Materiály můžete kombinovat a to i na jednom křídle. V těchto případech mohou být od sebe vzájemně oddělené horizontálními či vertikálními lištami.

Krásné, praktické a hlavně kvalitní vestavěné skříně

Výplně do posuvných dveří vyrábíme z lamina, skla, zrcadla, barevného skla lakobelu. V nabídce máme více než 60 odstínů. Vyberete-li si zrcadlové dveře, budete mít v místnosti více světla a váš byt se opticky zvětší.

Do skříní si dáte ramínka s oblečením, aniž byste cokoliv pokrčili. Oblečení si můžete pověsit i do vyšších míst díky pantografu, sklopné šatní tyči na věšáky, pomocí které si oblečení přitáhnete. Do vestavěné skříně vám zabudujeme i police, šuplíky, botník či speciální úchyty na hadici vysavače. Výsuvné police a šuplíky jsou plnovýsuvné - můžete je ze skříně úplně vysunout, a získat tak perfektní přehled o uložených věcech v zadní části. Praktičnost vnitřního vybavení vestavěných skříní je prvořadá.

Colibri - vnitřní výbava skříně Colibri - dveře se zrcadlem Colibri - dveře se zrcadlem

Systém Colibri umožňuje jedinečné zdobení skříní. Můžeme tak na dveřích vytvářet různé obrazce vodorovných, svislých a šikmých tvarů skel, zrcadel, lamina. Lze tak použít i dva odlišné materiály na jedny dveře.

Colibri - dveře s hliníkovou lištou Colibri - dveře s barevným vzorem Colibri - dveře s podélným vzorem


Kontakt

Adresa

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Údolní 29

725 29 Ostrava Petřkovice

Prodejna - Expozice

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Partyzánské nám. 3

702 00 Ostrava 2

Kontaktujte nás

Provozní doba:

ZAVŘENO

Provozovna je v rekonstrukci, nutné návštěvy jen po předchozí domluvě.

Technik:

777 218 444

Obchod:

777 218 445


IČ:

49579304

DIČ:

CZ7508145513

Prodejna Beitel Jiří