Vestavěné skříně Beitel Jiří
MENU

Dále nabízíme

Sklápěcí postele ve skříni

Postel ve skříni je vhodná, máte-li malý byt. Elegantní, pouze 45 cm hluboká skříň, změní váš obývací nebo dětský pokoj v ložnici. Sklápěcí postel má snadnou manipulaci. Peřiny i polštáře připnete popruhem s rychlospojkou k posteli, odpadne vám tak pracné zastlávání a rozestlávání. Vyklápěcí mechanismus je ukotvený do podlahy nebo stěny, čímž je zajištěna dlouhá životnost a bezporuchová funkce vyklápění. Je plnohodnotnou náhradou za postel klasickou - i vyklápěcí postel má 28 lamel a kovový rám.

Firma Jiří Beitel vám nabízí lamelové i polohovací rošty a širokou škálu matrací, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná postel - sklopená Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná postel Vestavěné skříně Ostrava - vestavěná postel - zavřená

Nabídka pro firmy

Hotové posuvné dveře do vestavěných skříní nabízíme i firmám. Dveře na míru vyrobené v systému COLIBRI vyrábíme pro stolaře, kteří si zhotovují svůj vlastní korpus skříní a potřebují jen dodat posuvné dveře. Nabízíme kvalitní rámy za bezkonkurenční ceny. Ceník rádi zašleme.

Fototapety

Vestavěné skříně Ostrava - fototapety Vestavěné skříně Ostrava - fototapety Vestavěné skříně Ostrava - fototapety Vestavěné skříně Ostrava - fototapety Vestavěné skříně Ostrava - fototapety


Kontakt

Adresa

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Gebauerova 17

702 00 Ostrava 2

Prodejna - Expozice

Jiří Beitel

vestavěné skříně

Partyzánské nám. 3

702 00 Ostrava 2

Kontaktujte nás

Provozní doba:

Po-Pá 9.00 - 17.00

Technik:

777 218 444

Obchod:

777 218 451


IČ:

11548835

DIČ:

CZ530225204

Prodejna Beitel Jiří